Ana Sayfa
Satılık Arsa
Satılık Tarla
Satılık Bağ & Bahçe
İlan Ver
Arsa Değerleme
Ada Parsel Sorgulama
Sahibinden
⇅ Pahalı m²/TL
Tümünü Temizle
İMARLI ARSANIZI SATMAK İÇİN TIKLAYIN
İlan Ver
Arsa Değerleme
Ada Parsel
Ana Sayfa
Türkiye Sahibinden Satılık Arsa ve Tarla İlanları - Sayfa 104
{{#isBaslik}}
{{adi}}
{{/isBaslik}} {{#isIlan}}
{{{adi}}}
{{#alti}}
{{alti}}
{{/alti}}
{{/isIlan}} {{#isBolge}}
{{{adi}}}
{{#alti}}
{{alti}}
{{/alti}}
{{/isBolge}}
Sahibinden
Emlakçıdan
İmarlı Arsa
Köy İçi
Takaslı
En Ucuz
En Yeni
En Yeni
m²
Fiyat
m²/TL ▼
İlan Listesi
Yeni
9+
Sahibinden Çubuk Atatürk Mahallesi'nde İmarlı Yol Kenarı
4.200.000
TL
Sahibinden
İlan No: 10443
Karşılaştırmak İçin Ekle
Yeni
6+
Tek Tapu Çubuk Atatürk Mahallesi
4.200.000
TL
Sahibinden
İlan No: 10496
Karşılaştırmak İçin Ekle
8+
Sahibinden Site İçinde Sahibinden Satılık İmarlı Parsel
1.695.000
TL
Sahibinden
İlan No: 5353
Karşılaştırmak İçin Ekle
6+
Sahibinden Lebiderya Deniz Manzara İmarlı Arsa
10.950.000
TL
Sahibinden
İlan No: 2355
Karşılaştırmak İçin Ekle
6+
Sahibinden İstanbul Çatalca Celepköy
1.825.000
TL
Sahibinden
İlan No: 9908
Karşılaştırmak İçin Ekle
5+
Sahibinden
2.500.000
TL
Sahibinden
İlan No: 6939
Karşılaştırmak İçin Ekle
8+
Mükemmel Konum
1.300.000
TL
Sahibinden
İlan No: 7950
Karşılaştırmak İçin Ekle
8+
Sahibinden 1600m2 Hisseli
8.050.000
TL
Sahibinden
İlan No: 3169
Karşılaştırmak İçin Ekle
7+
Deniz Manzaralı Asfalt Yola Cephe
8.400.000
TL
Sahibinden
İlan No: 3756
Karşılaştırmak İçin Ekle
8+
Sahibinden Yıldızlı Durlazda Ana Yola 150 Metre Mesafede Satılık 1542 M2 Bahçe
7.750.000
TL
Sahibinden
İlan No: 7355
Karşılaştırmak İçin Ekle
5+
Sahibinden Satılık Arsa
1.200.000
TL
Sahibinden
İlan No: 6078
Karşılaştırmak İçin Ekle
3+
Sahibinden Sahibinden Satılık Arsa
1.200.000
TL
Sahibinden
İlan No: 6083
Karşılaştırmak İçin Ekle
9+
Menderes Ataköy'de 239 Metrekare Satılık Bahçe
1.200.000
TL
Sahibinden
İlan No: 6628
Karşılaştırmak İçin Ekle
6+
Devlet Hastanesine ve Kuzeykent Yuvam Konutlarına Yakın 3339m2.
16.750.000
TL
Sahibinden
İlan No: 7584
Karşılaştırmak İçin Ekle
6+
Sahibinden Devlet Hastanesine ve Kuzeykent Yuvam Konutlarına Yakın Net 3339m2.
16.750.000
TL
Sahibinden
İlan No: 8865
Karşılaştırmak İçin Ekle
Yeni
5+
Osmaniye Toprakkale İlçesinde Karataş Mahallesi'nde Konut İmarlı Sahibinden Satılık Arsa
3.100.000
TL
Sahibinden
İlan No: 10537
Karşılaştırmak İçin Ekle
4+
%70 Ticari İmarlı Ana Yola Cephe Satılık Arsa
27.000.000
TL
Sahibinden
İlan No: 5804
Karşılaştırmak İçin Ekle
7+
Halkapınar'da Satılık Arsa 59 M2 Dükkan Vasıflı
295.000
TL
Sahibinden
İlan No: 5310
Karşılaştırmak İçin Ekle
7.110 ilan — Sayfa 104/395
101
102
103
104
105
106
107
↗ Tam Siteyi Aç
0 ? ' s-cmp-bar--show' : '')">
0
İlanı karşılaştır (en fazla
5
)
Temizle
Karşılaştır